Monday, Sep 04 - 18:00 – Sunday, Sep 10 - 16:00
Result
Sep 04
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
2
:
4
Sep 04
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
2
:
1
Sep 04
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
5
Sep 04
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
2
Sep 05
16:00
16:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
5
:
4
Sep 05
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
5
Sep 05
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
4
:
2
Sep 05
17:00
17:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
0
:
2
Sep 05
18:30
18:30
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
1
:
2
Sep 05
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
5
:
3
Sep 05
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
5
:
0
Sep 05
19:30
19:30
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Avangard OmskAvangard Omsk
1
:
4
Sep 06
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
3
:
2
Sep 06
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
3
:
0
Sep 06
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
1
:
5
Sep 06
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
3
:
4
Sep 06
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
2
:
4
Sep 06
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
3
Sep 08
16:00
16:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
2
:
4
Sep 08
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
8
:
1
Sep 08
17:00
17:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
3
:
5
Sep 08
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
2
:
1
Sep 08
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
2
:
7
Sep 08
18:30
18:30
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
4
Sep 08
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
3
:
1
Sep 08
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
0
:
6
Sep 08
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
4
Sep 09
11:30
11:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
1
:
4
Sep 10
12:30
12:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Avangard OmskAvangard Omsk
1
:
2
Sep 10
16:00
16:00
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
1
:
5