Monday, Sep 25 - 14:30 – Sunday, Oct 01 - 17:30
Result
Sep 25
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
4
:
3
Sep 25
15:00
15:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
0
:
1
Sep 25
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
4
Sep 25
16:00
16:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
1
:
2
Sep 25
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
5
:
2
Sep 25
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
3
:
0
Sep 25
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
4
:
1
Sep 25
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
3
:
2
Sep 25
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
1
:
2
Sep 26
16:00
16:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
3
:
2
Sep 26
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
4
:
3
Sep 26
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
2
Sep 26
17:00
17:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
HC SochiHC Sochi
2
:
1
Sep 27
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
3
Sep 27
15:00
15:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
4
:
1
Sep 27
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
6
:
1
Sep 27
16:00
16:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
2
:
3
Sep 27
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
2
:
1
Sep 27
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
2
:
5
Sep 27
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
4
:
3
Sep 28
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
2
Sep 28
17:00
17:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
3
Sep 29
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
5
:
1
Sep 29
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
0
:
1
Sep 29
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
2
:
3
Sep 30
11:30
11:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
1
Sep 30
13:30
13:30
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
2
:
1
Sep 30
16:00
16:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Avangard OmskAvangard Omsk
2
:
3
Sep 30
16:00
16:00
HC SochiHC Sochi
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
2
:
3
Oct 01
14:00
14:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
2
:
0
Oct 01
15:00
15:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
3
:
1
Oct 01
16:30
16:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
4
:
0
Oct 01
17:30
17:30
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
1
:
2