Monday, Oct 02 - 11:30 – Sunday, Oct 08 - 14:00
Risultato
Oct 02
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
4
Oct 02
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
1
:
2
Oct 02
18:00
18:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
0
:
3
Oct 02
18:30
18:30
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
2
Oct 02
18:30
18:30
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
6
Oct 02
18:30
18:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
5
:
1
Oct 02
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
Avangard OmskAvangard Omsk
0
:
6
Oct 03
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
4
:
2
Oct 03
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
5
:
3
Oct 03
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
2
Oct 03
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
5
:
4
Oct 04
09:30
09:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
2
:
1
Oct 04
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
3
:
2
Oct 04
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
2
Oct 04
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
6
Oct 04
18:00
18:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
3
:
1
Oct 04
18:00
18:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Avangard OmskAvangard Omsk
5
:
4
Oct 04
18:30
18:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
2
Oct 04
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
0
:
2
Oct 04
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
4
Oct 05
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
4
:
1
Oct 05
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
3
:
1
Oct 05
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
0
:
1
Oct 06
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
0
:
2
Oct 06
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
2
:
3
Oct 06
11:30
11:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
2
:
3
Oct 06
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Avangard OmskAvangard Omsk
1
:
3
Oct 06
18:00
18:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
4
:
5
Oct 06
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
2
Oct 06
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
1
:
2
Oct 06
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
1
Oct 07
16:00
16:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
1
:
2
Oct 07
16:00
16:00
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
3
:
1
Oct 07
17:00
17:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Dinamo RigaDinamo Riga
2
:
3
Oct 08
09:00
09:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
3
Oct 08
09:00
09:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
4
:
1
Oct 08
13:30
13:30
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
0
Oct 08
14:00
14:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
1
:
3