Monday, Sep 12 - 16:00 – Sunday, Sep 18 - 16:30
Wynik
Sep 12
16:00
16:00
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
:
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
2
:
3
Sep 12
16:00
16:00
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
2
:
1
Sep 12
16:00
16:00
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
0
:
2
Sep 12
17:00
17:00
HK Łada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
3
:
0
Sep 12
18:00
18:00
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
:
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
2
:
3
Sep 12
18:30
18:30
HC SocziHC Sochi
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
3
:
1
Sep 13
14:30
14:30
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
:
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
3
:
2
Sep 13
15:00
15:00
Awangard OmskAvangard Omsk
:
KHL Medveščak ZagrzebKHL Medveščak Zagreb
4
:
1
Sep 13
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
5
:
4
Sep 13
18:30
18:30
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
4
:
0
Sep 13
18:30
18:30
Dinamo RygaDinamo Riga
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
1
:
3
Sep 14
16:00
16:00
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
2
Sep 14
16:00
16:00
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
4
:
2
Sep 14
16:00
16:00
Jugra Chanty-MansijskYugra Khanty-Mansiysk
:
Metallurg NowokuznieckMetallurg Novokuznetsk
1
:
0
Sep 14
18:30
18:30
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
2
:
1
Sep 15
11:30
11:30
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
3
:
1
Sep 15
16:00
16:00
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
5
:
3
Sep 15
18:30
18:30
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
Awangard OmskAvangard Omsk
1
:
0
Sep 15
18:30
18:30
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
:
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
5
:
2
Sep 15
18:30
18:30
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
:
Dinamo RygaDinamo Riga
2
:
1
Sep 15
18:30
18:30
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
:
HC SocziHC Sochi
1
:
2
Sep 16
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
3
:
5
Sep 16
16:00
16:00
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
2
:
4
Sep 16
16:00
16:00
Jugra Chanty-MansijskYugra Khanty-Mansiysk
:
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
2
:
1
Sep 16
18:30
18:30
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
1
:
2
Sep 17
13:30
13:30
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
:
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
4
:
2
Sep 17
15:00
15:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Awangard OmskAvangard Omsk
3
:
4
Sep 17
16:00
16:00
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
:
HC SocziHC Sochi
4
:
3
Sep 17
16:00
16:00
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
:
Metallurg NowokuznieckMetallurg Novokuznetsk
4
:
2
Sep 17
16:00
16:00
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
:
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
2
:
3
Sep 17
16:00
16:00
Dinamo RygaDinamo Riga
:
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
4
Sep 17
17:00
17:00
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
:
KHL Medveščak ZagrzebKHL Medveščak Zagreb
3
:
2
Sep 18
09:00
09:00
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
:
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
3
:
2
Sep 18
13:00
13:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
2
:
1
Sep 18
13:30
13:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
HK Łada TogliattiHK Lada Togliatti
4
:
2
Sep 18
14:00
14:00
Jugra Chanty-MansijskYugra Khanty-Mansiysk
:
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
0
:
2
Sep 18
16:30
16:30
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
0
:
3