Monday, Sep 12 - 16:00 – Sunday, Sep 18 - 16:30
Results
Sep 12
16:00
16:00
ТракторTraktor Chelyabinsk
:
Динамо МинскHC Dinamo Minsk
2
:
3
Sep 12
16:00
16:00
НефтехимикNeftekhimik Nizhnekamsk
:
АмурAmur Khabarovsk
2
:
1
Sep 12
16:00
16:00
Ак Барс КазаньAk Bars Kazan
:
Локомотив ЯрLokomotiv Yaroslavl
0
:
2
Sep 12
17:00
17:00
Лада ТольяттиHK Lada Togliatti
:
ВитязьVityaz Podolsk
3
:
0
Sep 12
18:00
18:00
Торпедо ННTorpedo Nizhny Novgorod
:
АдмиралAdmiral Vladivostok
2
:
3
Sep 12
18:30
18:30
СочиHC Sochi
:
КуньлуньHC Red Star Kunlun
3
:
1
Sep 13
14:30
14:30
СибирьHC Sibir Novosibirsk
:
Слован БратиславаHC Slovan Bratislava
3
:
2
Sep 13
15:00
15:00
Авангард ОмскAvangard Omsk
:
МедвешчакKHL Medveščak Zagreb
4
:
1
Sep 13
16:00
16:00
Металлург МгMetallurg Magnitogorsk
:
Динамо МинскHC Dinamo Minsk
5
:
4
Sep 13
18:30
18:30
СКА СПбSKA Saint Petersburg
:
СеверстальSeverstal Cherepovets
4
:
0
Sep 13
18:30
18:30
Динамо РигаDinamo Riga
:
ЙокеритJokerit Helsinki
1
:
3
Sep 14
16:00
16:00
Автомобилист ЕкAvtomobilist Yekaterinburg
:
БарысBarys Nur-Sultan
3
:
2
Sep 14
16:00
16:00
Салават ЮлаевSalavat Yulaev Ufa
:
АдмиралAdmiral Vladivostok
4
:
2
Sep 14
16:00
16:00
ЮграYugra Khanty-Mansiysk
:
Металлург НкMetallurg Novokuznetsk
1
:
0
Sep 14
18:30
18:30
НефтехимикNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Локомотив ЯрLokomotiv Yaroslavl
2
:
1
Sep 15
11:30
11:30
АмурAmur Khabarovsk
:
КуньлуньHC Red Star Kunlun
3
:
1
Sep 15
16:00
16:00
ТракторTraktor Chelyabinsk
:
Металлург МгMetallurg Magnitogorsk
5
:
3
Sep 15
18:30
18:30
Ак Барс КазаньAk Bars Kazan
:
Авангард ОмскAvangard Omsk
1
:
0
Sep 15
18:30
18:30
ВитязьVityaz Podolsk
:
Спартак МоскваHC Spartak Moscow
5
:
2
Sep 15
18:30
18:30
Динамо МинскHC Dinamo Minsk
:
Динамо РигаDinamo Riga
2
:
1
Sep 15
18:30
18:30
Динамо МоскваHC Dynamo Moscow
:
СочиHC Sochi
1
:
2
Sep 16
15:30
15:30
БарысBarys Nur-Sultan
:
СКА СПбSKA Saint Petersburg
3
:
5
Sep 16
16:00
16:00
Автомобилист ЕкAvtomobilist Yekaterinburg
:
ЦСКА МоскваHC CSKA Moscow
2
:
4
Sep 16
16:00
16:00
ЮграYugra Khanty-Mansiysk
:
СеверстальSeverstal Cherepovets
2
:
1
Sep 16
18:30
18:30
Локомотив ЯрLokomotiv Yaroslavl
:
Торпедо ННTorpedo Nizhny Novgorod
1
:
2
Sep 17
13:30
13:30
ТракторTraktor Chelyabinsk
:
Салават ЮлаевSalavat Yulaev Ufa
4
:
2
Sep 17
15:00
15:00
ЙокеритJokerit Helsinki
:
Авангард ОмскAvangard Omsk
3
:
4
Sep 17
16:00
16:00
ВитязьVityaz Podolsk
:
СочиHC Sochi
4
:
3
Sep 17
16:00
16:00
Динамо МинскHC Dinamo Minsk
:
Металлург НкMetallurg Novokuznetsk
4
:
2
Sep 17
16:00
16:00
Спартак МоскваHC Spartak Moscow
:
Динамо МоскваHC Dynamo Moscow
2
:
3
Sep 17
16:00
16:00
Динамо РигаDinamo Riga
:
СибирьHC Sibir Novosibirsk
3
:
4
Sep 17
17:00
17:00
Слован БратиславаHC Slovan Bratislava
:
МедвешчакKHL Medveščak Zagreb
3
:
2
Sep 18
09:00
09:00
АмурAmur Khabarovsk
:
Ак Барс КазаньAk Bars Kazan
3
:
2
Sep 18
13:00
13:00
БарысBarys Nur-Sultan
:
СеверстальSeverstal Cherepovets
2
:
1
Sep 18
13:30
13:30
КуньлуньHC Red Star Kunlun
:
Лада ТольяттиHK Lada Togliatti
4
:
2
Sep 18
14:00
14:00
ЮграYugra Khanty-Mansiysk
:
ЦСКА МоскваHC CSKA Moscow
0
:
2
Sep 18
16:30
16:30
Локомотив ЯрLokomotiv Yaroslavl
:
Торпедо ННTorpedo Nizhny Novgorod
0
:
3