Monday, Feb 08 - 19:00 – Thursday, Feb 18 - 18:30
Wynik
Feb 08
19:00
19:00
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
:
Dinamo RygaDinamo Riga
3
:
2
Feb 16
10:30
10:30
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
:
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
3
:
1
Feb 16
14:00
14:00
Awangard OmskAvangard Omsk
:
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
2
:
3
Feb 16
15:00
15:00
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Jugra Chanty-MansijskYugra Khanty-Mansiysk
3
:
0
Feb 16
15:00
15:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
0
:
1
Feb 16
15:00
15:00
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Metallurg NowokuznieckMetallurg Novokuznetsk
3
:
4
Feb 16
16:00
16:00
HK Łada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
6
Feb 16
17:00
17:00
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
KHL Medveščak ZagrzebKHL Medveščak Zagreb
4
:
2
Feb 16
17:00
17:00
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
:
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
4
:
5
Feb 16
17:00
17:00
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
5
:
2
Feb 16
17:30
17:30
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
:
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
2
:
5
Feb 16
17:30
17:30
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
:
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
2
:
4
Feb 16
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
3
:
1
Feb 16
17:30
17:30
HC SocziHC Sochi
:
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
5
:
2
Feb 16
18:30
18:30
Dinamo RygaDinamo Riga
:
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
1
:
0
Feb 18
10:30
10:30
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
:
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
3
:
1
Feb 18
14:00
14:00
Awangard OmskAvangard Omsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
2
:
3
Feb 18
14:30
14:30
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
:
Metallurg NowokuznieckMetallurg Novokuznetsk
3
:
0
Feb 18
15:00
15:00
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
2
:
3
Feb 18
15:00
15:00
Jugra Chanty-MansijskYugra Khanty-Mansiysk
:
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
4
:
7
Feb 18
17:00
17:00
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
4
Feb 18
17:00
17:00
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
HK Łada TogliattiHK Lada Togliatti
3
:
1
Feb 18
17:00
17:00
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
5
:
1
Feb 18
17:30
17:30
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
:
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
2
:
4
Feb 18
17:30
17:30
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
:
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
2
Feb 18
17:30
17:30
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
:
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
1
:
3
Feb 18
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
2
:
4
Feb 18
17:30
17:30
HC SocziHC Sochi
:
KHL Medveščak ZagrzebKHL Medveščak Zagreb
6
:
4
Feb 18
18:30
18:30
Dinamo RygaDinamo Riga
:
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
4
:
2