Tuesday, Nov 10 - 14:00 – Sunday, Nov 15 - 15:00
Result
Nov 10
14:00
14:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
0
:
1
Nov 10
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
6
:
4
Nov 10
14:30
14:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Dinamo RigaDinamo Riga
5
:
1
Nov 10
15:00
15:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
5
:
2
Nov 10
15:00
15:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
1
Nov 10
16:00
16:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
7
Nov 10
17:00
17:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
1
:
2
Nov 10
17:00
17:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
5
:
3
Nov 10
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
3
:
2
Nov 10
17:30
17:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
1
:
4
Nov 10
17:30
17:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
1
Nov 10
17:30
17:30
HC SochiHC Sochi
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
4
Nov 10
17:30
17:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
3
:
2
Nov 12
13:00
13:00
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
0
:
2
Nov 12
14:00
14:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
2
:
3
Nov 12
14:30
14:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
2
:
0
Nov 12
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
0
:
7
Nov 12
15:00
15:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
0
:
4
Nov 12
15:00
15:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
3
:
1
Nov 12
16:00
16:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
3
:
0
Nov 12
17:00
17:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
0
:
2
Nov 12
17:00
17:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
5
:
2
Nov 12
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
2
:
3
Nov 12
17:30
17:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
2
:
1
Nov 12
17:30
17:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
0
:
3
Nov 12
17:30
17:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
5
:
3
Nov 12
17:30
17:30
HC SochiHC Sochi
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
4
:
1
Nov 14
12:00
12:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
3
:
0
Nov 14
12:30
12:30
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
3
:
4
Nov 14
12:30
12:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
4
:
3
Nov 14
12:30
12:30
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
2
:
1
Nov 14
15:00
15:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
3
:
1
Nov 14
15:00
15:00
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
1
:
2
Nov 14
17:30
17:30
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
3
:
2
Nov 14
17:30
17:30
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
4
:
2
Nov 15
11:00
11:00
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
1
Nov 15
12:30
12:30
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
2
Nov 15
12:30
12:30
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
4
:
1
Nov 15
15:00
15:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
2
:
5
Nov 15
15:00
15:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
HC SochiHC Sochi
2
:
3