Monday, Feb 16 - 10:00 – Tuesday, Feb 24 - 19:00
Резултат
Feb 16
10:00
10:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
2
:
3
Feb 16
11:00
11:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Avangard OmskAvangard Omsk
2
:
3
Feb 17
14:00
14:00
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
4
:
2
Feb 17
17:30
17:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
3
:
1
Feb 18
15:00
15:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
2
:
1
Feb 18
16:00
16:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
1
:
3
Feb 18
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
4
:
2
Feb 18
17:00
17:00
HC SochiHC Sochi
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
4
Feb 18
17:00
17:00
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
7
Feb 18
17:30
17:30
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
3
Feb 18
17:30
17:30
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
2
:
4
Feb 18
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
1
:
3
Feb 18
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
4
Feb 20
14:00
14:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
0
Feb 20
14:00
14:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
2
:
0
Feb 20
15:00
15:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
2
Feb 20
16:00
16:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
3
:
4
Feb 20
17:00
17:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
1
Feb 20
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
4
:
5
Feb 20
17:00
17:00
HC SochiHC Sochi
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
4
:
5
Feb 20
17:00
17:00
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
3
:
1
Feb 20
17:30
17:30
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
0
Feb 20
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
1
Feb 20
19:30
19:30
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
:
Dinamo RigaDinamo Riga
1
:
3
Feb 21
08:00
08:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
1
:
2
Feb 22
12:00
12:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
1
:
0
Feb 22
13:00
13:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
4
:
1
Feb 22
13:00
13:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
2
:
4
Feb 22
13:00
13:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
1
:
0
Feb 22
14:00
14:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
4
Feb 22
15:00
15:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
1
:
4
Feb 22
15:00
15:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
3
Feb 22
15:00
15:00
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
1
:
0
Feb 22
15:30
15:30
HC SochiHC Sochi
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
3
Feb 22
17:00
17:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
5
:
2
Feb 22
18:00
18:00
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
4
:
5
Feb 24
11:00
11:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
6
:
0
Feb 24
14:00
14:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
2
:
3
Feb 24
14:00
14:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
4
:
2
Feb 24
15:00
15:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
2
Feb 24
15:00
15:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
2
Feb 24
15:00
15:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
4
:
3
Feb 24
17:00
17:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
2
:
1
Feb 24
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
0
:
6
Feb 24
17:30
17:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
1
:
2
Feb 24
17:30
17:30
HC SochiHC Sochi
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
3
:
1
Feb 24
17:30
17:30
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
:
Dinamo RigaDinamo Riga
7
:
2
Feb 24
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
1
Feb 24
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
2
:
3
Прогнози от другите играчи
Резултати
Namibian
Amur Khabarovsk - Barys Nur-Sultan
2
:
3
-
Admiral Vladivostok - Avangard Omsk
2
:
3
-
HC Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa
4
:
2
-
Vityaz Podolsk - KHL Medveščak Zagreb
3
:
1
-
Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan
2
:
1
-
HK Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg
1
:
3
-
Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk
4
:
2
-
HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod
3
:
4
-
HC Dinamo Minsk - SKA Saint Petersburg
1
:
7
-
Lokomotiv Yaroslavl - HC CSKA Moscow
2
:
3
-
Atlant Moscow Oblast - Jokerit Helsinki
2
:
4
-
HC Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets
1
:
3
-
HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga
3
:
4
-
Avangard Omsk - HC Sibir Novosibirsk
3
:
0
-
Barys Nur-Sultan - Metallurg Novokuznetsk
2
:
0
-
Yugra Khanty-Mansiysk - Ak Bars Kazan
1
:
2
-
HK Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk
3
:
4
-
Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod
2
:
1
-
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg
4
:
5
-
HC Sochi - Severstal Cherepovets
4
:
5
-
HC Dinamo Minsk - Jokerit Helsinki
3
:
1
-
Atlant Moscow Oblast - SKA Saint Petersburg
1
:
0
-
HC Dynamo Moscow - HC CSKA Moscow
2
:
1
-
KHL Medveščak Zagreb - Dinamo Riga
1
:
3
-
Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok
1
:
2
-
Barys Nur-Sultan - HC Sibir Novosibirsk
1
:
0
-
Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk
4
:
1
-
Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk
2
:
4
-
Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg
1
:
0
-
HK Lada Togliatti - Ak Bars Kazan
1
:
4
-
Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets
1
:
4
-
HC Dynamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod
2
:
3
-
HC Dinamo Minsk - Dinamo Riga
1
:
0
-
HC Sochi - HC CSKA Moscow
2
:
3
-
HC Slovan Bratislava - SKA Saint Petersburg
5
:
2
-
KHL Medveščak Zagreb - Jokerit Helsinki
4
:
5
-
Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk
6
:
0
-
Avangard Omsk - Metallurg Novokuznetsk
2
:
3
-
Barys Nur-Sultan - Torpedo Nizhny Novgorod
4
:
2
-
Salavat Yulaev Ufa - HC Sibir Novosibirsk
3
:
2
-
Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg
3
:
2
-
Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Magnitogorsk
4
:
3
-
Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets
2
:
1
-
Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan
0
:
6
-
Vityaz Podolsk - HC CSKA Moscow
1
:
2
-
HC Sochi - HK Lada Togliatti
3
:
1
-
Atlant Moscow Oblast - Dinamo Riga
7
:
2
-
HC Dynamo Moscow - HC Dinamo Minsk
3
:
1
-
HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki
2
:
3
-