Monday, Oct 21 - 10:00 – Saturday, Oct 26 - 15:30
Wynik
Oct 21
10:00
10:00
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
:
Awangard OmskAvangard Omsk
2
:
5
Oct 21
11:00
11:00
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
1
:
3
Oct 21
14:00
14:00
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
:
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
4
Oct 21
14:00
14:00
Metallurg NowokuznieckMetallurg Novokuznetsk
:
Jugra Chanty-MansijskYugra Khanty-Mansiysk
2
:
1
Oct 21
17:00
17:00
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
3
:
0
Oct 21
17:00
17:00
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
2
:
0
Oct 21
17:00
17:00
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
:
KHL Medveščak ZagrzebKHL Medveščak Zagreb
1
:
0
Oct 21
17:30
17:30
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
:
HC DonbassHC Donbass Donetsk
1
:
2
Oct 21
19:00
19:00
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
:
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
2
:
3
Oct 21
19:30
19:30
HC Lev PrahaHC Lev Praha
:
Dinamo RygaDinamo Riga
2
:
1
Oct 22
15:00
15:00
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
:
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
3
:
2
Oct 22
15:00
15:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
1
:
2
Oct 22
15:00
15:00
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Atłant MytiszcziAtlant Moscow Oblast
3
:
1
Oct 22
17:30
17:30
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
3
Oct 23
10:00
10:00
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
4
Oct 23
11:00
11:00
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
:
Awangard OmskAvangard Omsk
4
:
1
Oct 23
14:00
14:00
Metallurg NowokuznieckMetallurg Novokuznetsk
:
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
1
:
3
Oct 23
14:00
14:00
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
:
Jugra Chanty-MansijskYugra Khanty-Mansiysk
7
:
2
Oct 23
17:00
17:00
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
HC DonbassHC Donbass Donetsk
1
:
0
Oct 23
17:00
17:00
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
:
KHL Medveščak ZagrzebKHL Medveščak Zagreb
2
:
1
Oct 23
17:30
17:30
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
:
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
4
:
0
Oct 23
18:30
18:30
Dinamo RygaDinamo Riga
:
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
4
:
3
Oct 24
17:30
17:30
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
:
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
3
:
2
Oct 25
17:00
17:00
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
:
Atłant MytiszcziAtlant Moscow Oblast
1
:
4
Oct 25
18:00
18:00
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
:
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
3
:
2
Oct 26
12:00
12:00
Awangard OmskAvangard Omsk
:
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
1
:
2
Oct 26
13:00
13:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
2
Oct 26
13:00
13:00
Jugra Chanty-MansijskYugra Khanty-Mansiysk
:
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
6
Oct 26
13:00
13:00
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
7
:
4
Oct 26
15:00
15:00
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
HC Lev PrahaHC Lev Praha
0
:
2
Oct 26
15:00
15:00
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
:
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
2
:
0
Oct 26
15:00
15:00
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
:
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
1
:
3
Oct 26
15:00
15:00
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
:
Metallurg NowokuznieckMetallurg Novokuznetsk
1
:
0
Oct 26
15:00
15:00
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
:
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
5
:
1
Oct 26
15:30
15:30
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Dinamo RygaDinamo Riga
4
:
3