Monday, Oct 21 - 10:00 – Saturday, Oct 26 - 15:30
Result
Oct 21
10:00
10:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Avangard OmskAvangard Omsk
2
:
5
Oct 21
11:00
11:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
1
:
3
Oct 21
14:00
14:00
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
4
Oct 21
14:00
14:00
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
2
:
1
Oct 21
17:00
17:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
0
Oct 21
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
2
:
0
Oct 21
17:00
17:00
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
1
:
0
Oct 21
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC DonbassHC Donbass Donetsk
1
:
2
Oct 21
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
3
Oct 21
19:30
19:30
HC Lev PrahaHC Lev Praha
:
Dinamo RigaDinamo Riga
2
:
1
Oct 22
15:00
15:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
3
:
2
Oct 22
15:00
15:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
2
Oct 22
15:00
15:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
3
:
1
Oct 22
17:30
17:30
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
3
Oct 23
10:00
10:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
4
Oct 23
11:00
11:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Avangard OmskAvangard Omsk
4
:
1
Oct 23
14:00
14:00
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
1
:
3
Oct 23
14:00
14:00
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
7
:
2
Oct 23
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
HC DonbassHC Donbass Donetsk
1
:
0
Oct 23
17:00
17:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
2
:
1
Oct 23
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
4
:
0
Oct 23
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
4
:
3
Oct 24
17:30
17:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
3
:
2
Oct 25
17:00
17:00
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
1
:
4
Oct 25
18:00
18:00
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
3
:
2
Oct 26
12:00
12:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
1
:
2
Oct 26
13:00
13:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
2
Oct 26
13:00
13:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
6
Oct 26
13:00
13:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
7
:
4
Oct 26
15:00
15:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
HC Lev PrahaHC Lev Praha
0
:
2
Oct 26
15:00
15:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
2
:
0
Oct 26
15:00
15:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
1
:
3
Oct 26
15:00
15:00
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
1
:
0
Oct 26
15:00
15:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
5
:
1
Oct 26
15:30
15:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Dinamo RigaDinamo Riga
4
:
3