Wednesday, Feb 26 - 14:00 – Friday, Feb 28 - 19:00
Résultat
Feb 26
14:00
14:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
3
:
5
Feb 26
14:00
14:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
0
:
2
Feb 26
14:00
14:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
1
Feb 26
16:00
16:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
7
:
3
Feb 26
16:00
16:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
5
:
3
Feb 26
16:00
16:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
4
:
1
Feb 26
16:30
16:30
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
5
:
1
Feb 26
16:30
16:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Avangard OmskAvangard Omsk
4
:
5
Feb 26
16:30
16:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
2
:
1
Feb 26
19:00
19:00
Dinamo RigaDinamo Riga
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
5
:
1
Feb 26
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
4
:
3
Feb 26
19:00
19:00
HC Lev PrahaHC Lev Praha
:
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk
4
:
1
Feb 27
09:00
09:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
1
:
2
Feb 27
10:00
10:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
3
:
1
Feb 28
14:00
14:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
3
:
2
Feb 28
14:00
14:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
1
:
0
Feb 28
14:00
14:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
0
Feb 28
16:00
16:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
5
Feb 28
16:00
16:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
6
:
2
Feb 28
16:00
16:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
1
Feb 28
16:00
16:00
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
1
:
3
Feb 28
16:30
16:30
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
:
Avangard OmskAvangard Omsk
2
:
0
Feb 28
16:30
16:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
2
Feb 28
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
3
:
2
Feb 28
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk
1
:
2
Feb 28
19:00
19:00
HC Lev PrahaHC Lev Praha
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
1