Monday, Nov 25 - 16:30 – Sunday, Dec 01 - 16:00
Results
Nov 25
16:30
16:30
АтлантAtlant Moscow Oblast
:
Локомотив ЯрLokomotiv Yaroslavl
2
:
1
Nov 26
13:00
13:00
Авангард ОмскAvangard Omsk
:
Лев ПрагаHC Lev Praha
2
:
3
Nov 26
14:00
14:00
БарысBarys Nur-Sultan
:
Слован БратиславаHC Slovan Bratislava
6
:
1
Nov 26
14:00
14:00
ЮграYugra Khanty-Mansiysk
:
Динамо РигаDinamo Riga
1
:
2
Nov 26
14:00
14:00
Автомобилист ЕкAvtomobilist Yekaterinburg
:
ЦСКА МоскваHC CSKA Moscow
0
:
2
Nov 26
16:00
16:00
Торпедо ННTorpedo Nizhny Novgorod
:
СибирьHC Sibir Novosibirsk
3
:
1
Nov 26
16:00
16:00
ВитязьVityaz Podolsk
:
АдмиралAdmiral Vladivostok
1
:
3
Nov 26
16:30
16:30
Ак Барс КазаньAk Bars Kazan
:
АмурAmur Khabarovsk
1
:
2
Nov 26
16:30
16:30
Динамо МоскваHC Dynamo Moscow
:
Металлург НкMetallurg Novokuznetsk
3
:
4
Nov 26
16:30
16:30
Спартак МоскваHC Spartak Moscow
:
ТракторTraktor Chelyabinsk
3
:
5
Nov 26
17:00
17:00
Динамо МинскHC Dinamo Minsk
:
НефтехимикNeftekhimik Nizhnekamsk
4
:
3
Nov 26
18:00
18:00
ХК ДонбассHC Donbass Donetsk
:
Металлург МгMetallurg Magnitogorsk
3
:
2
Nov 26
19:30
19:30
МедвешчакKHL Medveščak Zagreb
:
Салават ЮлаевSalavat Yulaev Ufa
0
:
1
Nov 27
16:00
16:00
СеверстальSeverstal Cherepovets
:
Локомотив ЯрLokomotiv Yaroslavl
1
:
2
Nov 28
13:00
13:00
Авангард ОмскAvangard Omsk
:
Слован БратиславаHC Slovan Bratislava
4
:
2
Nov 28
14:00
14:00
БарысBarys Nur-Sultan
:
Лев ПрагаHC Lev Praha
2
:
3
Nov 28
14:00
14:00
ЮграYugra Khanty-Mansiysk
:
ЦСКА МоскваHC CSKA Moscow
3
:
4
Nov 28
14:00
14:00
Автомобилист ЕкAvtomobilist Yekaterinburg
:
Динамо РигаDinamo Riga
3
:
1
Nov 28
16:00
16:00
Ак Барс КазаньAk Bars Kazan
:
Металлург НкMetallurg Novokuznetsk
4
:
5
Nov 28
16:00
16:00
Торпедо ННTorpedo Nizhny Novgorod
:
АдмиралAdmiral Vladivostok
2
:
1
Nov 28
16:00
16:00
ВитязьVityaz Podolsk
:
АмурAmur Khabarovsk
2
:
1
Nov 28
16:30
16:30
Спартак МоскваHC Spartak Moscow
:
Салават ЮлаевSalavat Yulaev Ufa
2
:
3
Nov 28
17:00
17:00
Динамо МинскHC Dinamo Minsk
:
ТракторTraktor Chelyabinsk
4
:
2
Nov 28
18:00
18:00
ХК ДонбассHC Donbass Donetsk
:
НефтехимикNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
1
Nov 28
19:30
19:30
МедвешчакKHL Medveščak Zagreb
:
СибирьHC Sibir Novosibirsk
6
:
1
Nov 29
16:00
16:00
СКА СПбSKA Saint Petersburg
:
АтлантAtlant Moscow Oblast
4
:
1
Nov 30
14:00
14:00
СеверстальSeverstal Cherepovets
:
Динамо МоскваHC Dynamo Moscow
3
:
2
Dec 01
12:00
12:00
ТракторTraktor Chelyabinsk
:
Авангард ОмскAvangard Omsk
1
:
2
Dec 01
12:00
12:00
Металлург МгMetallurg Magnitogorsk
:
БарысBarys Nur-Sultan
3
:
4
Dec 01
12:00
12:00
Салават ЮлаевSalavat Yulaev Ufa
:
Автомобилист ЕкAvtomobilist Yekaterinburg
1
:
3
Dec 01
14:00
14:00
НефтехимикNeftekhimik Nizhnekamsk
:
ЮграYugra Khanty-Mansiysk
4
:
0
Dec 01
16:00
16:00
Динамо РигаDinamo Riga
:
АтлантAtlant Moscow Oblast
1
:
2