Monday, Sep 23 - 18:30 – Sunday, Sep 29 - 15:30
Results
Sep 23
18:30
18:30
Динамо РигаDinamo Riga
:
Торпедо ННTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
3
Sep 23
19:00
19:00
Слован БратиславаHC Slovan Bratislava
:
Динамо МоскваHC Dynamo Moscow
4
:
5
Sep 23
19:00
19:00
Лев ПрагаHC Lev Praha
:
Ак Барс КазаньAk Bars Kazan
1
:
2
Sep 24
15:00
15:00
ТракторTraktor Chelyabinsk
:
СибирьHC Sibir Novosibirsk
1
:
0
Sep 24
17:00
17:00
ВитязьVityaz Podolsk
:
ЦСКА МоскваHC CSKA Moscow
3
:
2
Sep 24
19:30
19:30
МедвешчакKHL Medveščak Zagreb
:
СКА СПбSKA Saint Petersburg
4
:
3
Sep 26
15:00
15:00
ТракторTraktor Chelyabinsk
:
Металлург МгMetallurg Magnitogorsk
0
:
5
Sep 26
17:30
17:30
АтлантAtlant Moscow Oblast
:
ВитязьVityaz Podolsk
3
:
1
Sep 26
17:30
17:30
Спартак МоскваHC Spartak Moscow
:
Автомобилист ЕкAvtomobilist Yekaterinburg
1
:
2
Sep 26
18:00
18:00
ХК ДонбассHC Donbass Donetsk
:
БарысBarys Nur-Sultan
2
:
4
Sep 26
19:30
19:30
МедвешчакKHL Medveščak Zagreb
:
ЮграYugra Khanty-Mansiysk
2
:
1
Sep 27
10:00
10:00
АмурAmur Khabarovsk
:
Динамо РигаDinamo Riga
2
:
1
Sep 27
11:00
11:00
АдмиралAdmiral Vladivostok
:
ЦСКА МоскваHC CSKA Moscow
4
:
2
Sep 27
14:00
14:00
Металлург НкMetallurg Novokuznetsk
:
Лев ПрагаHC Lev Praha
3
:
5
Sep 27
14:00
14:00
СибирьHC Sibir Novosibirsk
:
Слован БратиславаHC Slovan Bratislava
3
:
1
Sep 27
15:00
15:00
Салават ЮлаевSalavat Yulaev Ufa
:
НефтехимикNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
1
Sep 27
17:00
17:00
Торпедо ННTorpedo Nizhny Novgorod
:
Локомотив ЯрLokomotiv Yaroslavl
5
:
0
Sep 27
17:30
17:30
Ак Барс КазаньAk Bars Kazan
:
СеверстальSeverstal Cherepovets
1
:
0
Sep 27
17:30
17:30
Динамо МоскваHC Dynamo Moscow
:
СКА СПбSKA Saint Petersburg
2
:
6
Sep 28
15:00
15:00
Спартак МоскваHC Spartak Moscow
:
Авангард ОмскAvangard Omsk
3
:
2
Sep 28
16:00
16:00
ХК ДонбассHC Donbass Donetsk
:
ЮграYugra Khanty-Mansiysk
2
:
0
Sep 28
16:00
16:00
Динамо МинскHC Dinamo Minsk
:
Автомобилист ЕкAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
0
Sep 28
17:30
17:30
МедвешчакKHL Medveščak Zagreb
:
БарысBarys Nur-Sultan
3
:
2
Sep 29
08:00
08:00
АдмиралAdmiral Vladivostok
:
Динамо РигаDinamo Riga
2
:
0
Sep 29
08:00
08:00
АмурAmur Khabarovsk
:
ЦСКА МоскваHC CSKA Moscow
1
:
3
Sep 29
12:00
12:00
Металлург НкMetallurg Novokuznetsk
:
Слован БратиславаHC Slovan Bratislava
1
:
3
Sep 29
12:00
12:00
СибирьHC Sibir Novosibirsk
:
Лев ПрагаHC Lev Praha
5
:
3
Sep 29
13:00
13:00
Металлург МгMetallurg Magnitogorsk
:
НефтехимикNeftekhimik Nizhnekamsk
4
:
3
Sep 29
13:00
13:00
Салават ЮлаевSalavat Yulaev Ufa
:
ТракторTraktor Chelyabinsk
3
:
1
Sep 29
15:00
15:00
Торпедо ННTorpedo Nizhny Novgorod
:
СеверстальSeverstal Cherepovets
0
:
2
Sep 29
15:00
15:00
Динамо МоскваHC Dynamo Moscow
:
АтлантAtlant Moscow Oblast
3
:
2
Sep 29
15:30
15:30
Ак Барс КазаньAk Bars Kazan
:
Локомотив ЯрLokomotiv Yaroslavl
2
:
0
Sep 29
15:30
15:30
ВитязьVityaz Podolsk
:
СКА СПбSKA Saint Petersburg
2
:
3