Monday, Oct 25 - 18:30 – Sunday, Oct 31 - 16:00
Result
Oct 25
18:30
18:30
Avangard OmskAvangard Omsk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
5
Oct 26
11:00
11:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
3
:
4
Oct 26
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
2
:
3
Oct 26
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
4
:
3
Oct 26
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
2
:
3
Oct 26
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
3
:
2
Oct 26
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
2
:
3
Oct 26
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
4
:
1
Oct 26
18:30
18:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
4
Oct 26
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC SochiHC Sochi
1
:
3
Oct 26
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
5
:
3
Oct 27
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
4
:
5
Oct 28
11:00
11:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
2
:
1
Oct 28
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
1
:
4
Oct 28
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
1
:
0
Oct 28
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
5
:
2
Oct 28
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
3
:
1
Oct 28
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
1
:
2
Oct 28
18:30
18:30
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
1
Oct 28
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
HC SochiHC Sochi
1
:
3
Oct 29
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
2
:
3
Oct 29
18:30
18:30
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
1
Oct 30
09:00
09:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
0
:
1
Oct 30
09:00
09:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
1
:
4
Oct 30
11:30
11:30
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
1
Oct 30
14:00
14:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
8
:
0
Oct 30
14:00
14:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
5
:
0
Oct 30
16:30
16:30
HC SochiHC Sochi
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
0
Oct 31
15:00
15:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
4
:
2
Oct 31
15:10
15:10
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
3
:
5
Oct 31
16:00
16:00
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
4
:
1