Monday, Sep 27 - 15:30 – Sunday, Oct 03 - 16:00
Résultat
Sep 27
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
5
:
4
Sep 27
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
1
:
0
Sep 27
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
5
:
2
Sep 27
18:00
18:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
4
Sep 27
18:10
18:10
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
2
:
1
Sep 27
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC SochiHC Sochi
2
:
1
Sep 27
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
6
:
5
Sep 28
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
6
:
3
Sep 28
18:30
18:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
3
:
1
Sep 29
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
4
:
3
Sep 29
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
2
Sep 29
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
4
:
3
Sep 29
18:10
18:10
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
1
Sep 29
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
0
:
2
Sep 29
18:30
18:30
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC SochiHC Sochi
3
:
1
Sep 29
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
4
Sep 29
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
4
:
3
Sep 29
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
1
:
0
Sep 30
11:00
11:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
4
:
3
Sep 30
18:30
18:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
3
:
5
Oct 01
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
4
:
2
Oct 01
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
1
:
3
Oct 01
18:00
18:00
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
2
Oct 01
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
1
Oct 01
18:30
18:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
4
:
1
Oct 01
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
5
:
1
Oct 02
09:00
09:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
2
Oct 02
09:00
09:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
1
Oct 02
12:00
12:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Avangard OmskAvangard Omsk
4
:
3
Oct 02
16:00
16:00
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
4
:
2
Oct 03
16:00
16:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
0
Oct 03
16:00
16:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
2
:
4
Oct 03
16:00
16:00
HC SochiHC Sochi
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
7
Oct 03
16:00
16:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
2
:
0
Oct 03
16:00
16:00
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
0
Oct 03
16:00
16:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
4
:
3