Monday, Oct 04 - 11:00 – Sunday, Oct 10 - 13:30
Resultado
Oct 04
11:00
11:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
1
Oct 04
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Dinamo RigaDinamo Riga
1
:
2
Oct 04
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
0
:
3
Oct 04
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Avangard OmskAvangard Omsk
5
:
2
Oct 04
16:00
16:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
3
:
2
Oct 04
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
4
:
1
Oct 05
18:00
18:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
4
Oct 05
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
0
:
3
Oct 05
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
0
:
4
Oct 05
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
0
Oct 06
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
3
:
2
Oct 06
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
1
Oct 06
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Avangard OmskAvangard Omsk
1
:
0
Oct 06
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
5
:
1
Oct 06
18:00
18:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
0
:
3
Oct 07
11:00
11:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
0
:
2
Oct 07
18:00
18:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
3
Oct 07
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
5
Oct 07
18:00
18:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
4
Oct 08
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
1
Oct 08
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
3
:
0
Oct 08
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
3
:
2
Oct 08
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
2
Oct 09
09:00
09:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
4
:
5
Oct 09
16:00
16:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
3
:
2
Oct 09
16:00
16:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
4
Oct 09
16:00
16:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
3
Oct 09
16:00
16:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
5
:
2
Oct 09
18:30
18:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
1
Oct 10
13:00
13:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
3
:
6
Oct 10
13:30
13:30
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
5