Monday, Nov 01 - 13:00 – Monday, Nov 08 - 17:30
Wynik
Nov 01
13:00
13:00
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
:
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
2
:
4
Nov 01
13:30
13:30
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
0
:
2
Nov 01
17:00
17:00
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
Awangard OmskAvangard Omsk
2
:
1
Nov 01
17:30
17:30
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
3
:
5
Nov 02
17:00
17:00
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
:
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
3
:
2
Nov 02
17:00
17:00
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
:
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
3
:
2
Nov 02
17:10
17:10
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
:
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
3
:
7
Nov 02
17:30
17:30
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
2
:
3
Nov 02
17:30
17:30
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
:
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
1
:
0
Nov 03
12:00
12:00
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
:
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
6
:
1
Nov 03
14:30
14:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
1
:
4
Nov 03
15:00
15:00
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
3
:
2
Nov 03
17:00
17:00
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Awangard OmskAvangard Omsk
2
:
1
Nov 03
17:30
17:30
HC SocziHC Sochi
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
1
:
3
Nov 04
15:00
15:00
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
0
:
2
Nov 04
15:00
15:00
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
:
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
2
Nov 04
15:00
15:00
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
4
:
0
Nov 04
15:00
15:00
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
:
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
1
:
2
Nov 04
15:00
15:00
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
3
:
2
Nov 05
12:30
12:30
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Awangard OmskAvangard Omsk
2
:
4
Nov 05
14:30
14:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
4
:
5
Nov 05
15:00
15:00
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
:
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
0
:
1
Nov 05
15:00
15:00
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
5
:
2
Nov 05
15:00
15:00
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
:
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
5
:
6
Nov 05
18:30
18:30
Dinamo RygaDinamo Riga
:
HC SocziHC Sochi
0
:
3
Nov 06
15:00
15:00
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
:
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
5
:
4
Nov 06
15:00
15:00
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
5
:
2
Nov 06
15:00
15:00
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
:
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
3
:
4
Nov 06
17:30
17:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
1
:
3
Nov 07
15:00
15:00
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC SocziHC Sochi
5
:
1
Nov 07
15:00
15:00
Awangard OmskAvangard Omsk
:
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
1
:
3
Nov 07
15:00
15:00
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
:
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
0
:
1
Nov 07
15:00
15:00
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
3
:
4
Nov 07
15:00
15:00
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
:
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
4
:
0
Nov 07
16:00
16:00
Dinamo RygaDinamo Riga
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
1
:
4
Nov 08
17:30
17:30
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
:
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
0
:
3