Friday, Sep 17 - 20:45 – Tuesday, Sep 28 - 20:45
Resultado
Sep 17
20:45
20:45
East Stirlingshire FCEast Stirlingshire
:
Fort William FCFort William FC
3
:
0
Sep 17
21:00
21:00
Cumbernauld ColtsCumbernauld
:
Buckie ThistleBuckie
1
:
1
Sep 18
15:30
15:30
Penicuik AthleticPenicuik
:
Tranent FCTranent
1
:
3
Sep 18
16:00
16:00
Nairn CountyNairn County
:
Strathspey ThistleStrathspey
4
:
0
Sep 18
16:00
16:00
Wigtown & Bladnoch FCWigtown & Bladnoch
:
St Cuthbert WanderersSt Cuthbert Wanderers
0
:
8
Sep 18
16:00
16:00
Fraserburgh FCFraserburgh
:
Sauchie JuniorsSauchie
1
:
2
Sep 18
16:00
16:00
Banks O'DeeBanks O'Dee
:
Turriff UnitedTurriff
1
:
0
Sep 18
16:00
16:00
Newtongrange StarNewtongrange Star
:
Dalbeattie StarDalbeattie Star
1
:
1
Sep 18
16:00
16:00
The Spartans FCThe Spartans
:
Gala Fairydean RoversGala Fairydean Rovers
0
:
1
Sep 18
16:00
16:00
Blackburn UnitedBlackburn United
:
Rothes FCRothes
1
:
2
Sep 18
16:00
16:00
Broomhill FCBroomhill
:
Glasgow UniversityGlasgow University
6
:
0
Sep 18
16:00
16:00
Coldstream FCColdstream
:
East Kilbride FCEast Kilbride
1
:
10
Sep 18
16:00
16:00
Clydebank FCClydebank
:
Dalkeith ThistleDalkeith Thistle
7
:
0
Sep 18
16:00
16:00
Caledonian BravesCaledonian Braves
:
Stirling UniversityStirling U
0
:
1
Sep 18
16:00
16:00
Lossiemouth FCLossiemouth
:
Preston AthleticPreston Athletic
0
:
3
Sep 18
16:00
16:00
Dunbar UnitedDunbar
:
Camelon JuniorsCamelon
2
:
0
Sep 18
16:00
16:00
Brechin CityBrechin City
:
Vale of Leithen FCVale of Leithen FC
5
:
0
Sep 18
16:00
16:00
Inverurie Loco WorksInverurie
:
Jeanfield SwiftsJeanfield Swifts
0
:
3
Sep 18
16:00
16:00
Keith FCKeith FC
:
Darvel FCDarvel
1
:
2
Sep 18
16:00
16:00
Golspie SutherlandGolspie Sutherland
:
Civil Service StrollersCivil Service Strollers
0
:
3
Sep 18
16:00
16:00
Wick AcademyWick Academy
:
Bo'ness UnitedBo'ness
2
:
2
Sep 18
16:00
16:00
Formartine UnitedFormartine
:
Cumnock JuniorsCumnock Juniors
2
:
2
Sep 18
16:00
16:00
Huntly FCHuntly
:
Hill of Beath HawthornHill of Beath Hawthorn
3
:
0
Sep 18
16:00
16:00
Irvine MeadowIrvine Meadow
:
Auchinleck TalbotAuchinleck Talbot
1
:
3
Sep 18
16:00
16:00
Forres MechanicsForres Mechanics
:
Bonnyrigg Rose FCBonnyrigg Rose
0
:
2
Sep 18
16:00
16:00
Deveronvale FCDeveronvale
:
Haddington AthleticHaddington
2
:
2
Sep 18
16:00
16:00
Clachnacuddin FCClachnacuddin
:
Dunipace FCDunipace
1
:
2
Sep 18
16:00
16:00
Tynecastle FCTynecastle
:
Brora RangersBrora
0
:
6
Sep 19
16:00
16:00
Lothian Thistle Hutchison ValeLothian HV
:
Edinburgh University AFCEdinburgh U
2
:
2
Sep 20
20:45
20:45
Berwick RangersBerwick
:
Gretna FC 2008Gretna
2
:
1
Sep 25
16:00
16:00
Buckie ThistleBuckie
:
Cumbernauld ColtsCumbernauld
4
:
1
Sep 25
16:00
16:00
Haddington AthleticHaddington
:
Deveronvale FCDeveronvale
1
:
1
Sep 25
16:00
16:00
Cumnock JuniorsCumnock Juniors
:
Formartine UnitedFormartine
1
:
5
Sep 25
16:00
16:00
Dalbeattie StarDalbeattie Star
:
Newtongrange StarNewtongrange Star
3
:
2
Sep 25
16:00
16:00
Edinburgh University AFCEdinburgh U
:
Lothian Thistle Hutchison ValeLothian HV
0
:
3
Sep 28
20:45
20:45
Bo'ness UnitedBo'ness
:
Wick AcademyWick Academy
4
:
1