Monday, Oct 28 - 17:00 – Monday, Nov 04 - 15:00
Result
Oct 28
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
3
:
1
Oct 28
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
4
:
3
Oct 28
17:00
17:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
2
Oct 29
13:30
13:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
0
Oct 29
14:30
14:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
2
Oct 29
17:00
17:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
2
:
1
Oct 29
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Avangard OmskAvangard Omsk
1
:
0
Oct 29
17:30
17:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
4
:
2
Oct 29
17:30
17:30
HC SochiHC Sochi
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
3
:
1
Oct 29
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
1
:
3
Oct 30
15:00
15:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
4
:
1
Oct 30
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
4
:
3
Oct 30
17:30
17:30
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
2
:
0
Oct 30
17:30
17:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
2
:
3
Oct 31
13:30
13:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
1
Oct 31
14:30
14:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
4
Oct 31
17:00
17:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
1
:
2
Oct 31
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
4
:
1
Oct 31
17:30
17:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
3
:
2
Oct 31
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
4
Nov 01
15:00
15:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
2
Nov 01
17:30
17:30
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
3
:
2
Nov 01
17:30
17:30
HC SochiHC Sochi
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
2
Nov 02
12:00
12:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
0
:
3
Nov 02
13:00
13:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
5
Nov 02
15:00
15:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
2
:
1
Nov 02
15:00
15:00
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
2
Nov 02
15:00
15:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
3
:
4
Nov 02
15:00
15:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
1
Nov 02
15:30
15:30
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
4
:
2
Nov 03
12:30
12:30
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
9
:
1
Nov 03
13:00
13:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
4
:
1
Nov 03
15:00
15:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
4
:
3
Nov 03
15:00
15:00
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Dinamo RigaDinamo Riga
4
:
3
Nov 03
15:00
15:00
HC SochiHC Sochi
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
2
:
0
Nov 04
15:00
15:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
2
:
5
Nov 04
15:00
15:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
4
:
1
Nov 04
15:00
15:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
0
:
2
Nov 04
15:00
15:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
4