Monday, Oct 21 - 11:00 – Sunday, Oct 27 - 15:10
Резултат
Oct 21
11:00
11:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
1
:
5
Oct 21
13:30
13:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
HC SochiHC Sochi
3
:
2
Oct 21
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
6
Oct 21
18:30
18:30
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
1
:
2
Oct 21
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
5
:
2
Oct 22
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
4
:
1
Oct 22
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Avangard OmskAvangard Omsk
1
:
2
Oct 22
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
2
:
3
Oct 22
18:10
18:10
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
1
:
2
Oct 22
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
3
Oct 23
11:00
11:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HC SochiHC Sochi
2
:
1
Oct 23
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
1
:
4
Oct 23
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
0
Oct 23
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
2
:
0
Oct 24
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
1
Oct 24
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
1
:
2
Oct 24
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
1
:
3
Oct 24
18:30
18:30
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
2
Oct 24
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
0
:
3
Oct 25
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
HC SochiHC Sochi
1
:
3
Oct 25
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
0
:
3
Oct 25
18:10
18:10
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
1
:
2
Oct 25
18:30
18:30
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
0
:
3
Oct 26
14:00
14:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
1
:
2
Oct 26
16:00
16:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
1
:
2
Oct 26
16:30
16:30
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
2
Oct 26
16:30
16:30
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
4
:
3
Oct 27
11:30
11:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
3
:
2
Oct 27
15:00
15:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
1
:
2
Oct 27
15:00
15:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
2
:
4
Oct 27
15:00
15:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
2
Oct 27
15:10
15:10
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
3