Monday, Oct 07 - 11:30 – Sunday, Oct 13 - 16:00
Result
Oct 07
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
0
Oct 07
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
1
:
0
Oct 07
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
3
:
0
Oct 07
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
0
:
3
Oct 07
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
2
:
3
Oct 07
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
1
:
2
Oct 08
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC SochiHC Sochi
3
:
2
Oct 08
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
0
:
4
Oct 08
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
4
:
1
Oct 09
13:30
13:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
1
Oct 09
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
1
:
2
Oct 09
16:00
16:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
3
:
2
Oct 09
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
4
:
2
Oct 09
18:30
18:30
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
3
:
2
Oct 09
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
2
Oct 10
13:30
13:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
1
Oct 10
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
3
:
4
Oct 10
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
HC SochiHC Sochi
1
:
0
Oct 10
18:30
18:30
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
1
:
0
Oct 10
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
1
Oct 11
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
0
:
2
Oct 11
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
2
Oct 11
18:00
18:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
5
Oct 11
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
1
:
2
Oct 12
14:00
14:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
2
:
3
Oct 12
16:00
16:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
4
:
1
Oct 12
16:00
16:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
1
:
2
Oct 12
16:30
16:30
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
2
Oct 12
16:30
16:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
6
:
3
Oct 13
09:00
09:00
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
3
:
6
Oct 13
15:00
15:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
3
:
2
Oct 13
16:00
16:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
4
Oct 13
16:00
16:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
0
Oct 13
16:00
16:00
HC SochiHC Sochi
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
0
:
2