Monday, Sep 16 - 18:00 – Sunday, Sep 22 - 16:00
Resultado
Sep 16
18:00
18:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
4
:
3
Sep 16
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
5
:
2
Sep 16
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
4
:
3
Sep 17
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
3
:
0
Sep 17
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Avangard OmskAvangard Omsk
3
:
2
Sep 17
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
3
:
2
Sep 17
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
0
Sep 17
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
4
:
2
Sep 17
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
1
Sep 18
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
1
:
2
Sep 18
18:10
18:10
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
1
:
0
Sep 18
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
4
:
1
Sep 18
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
2
:
3
Sep 19
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
5
:
4
Sep 19
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
4
:
3
Sep 19
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Avangard OmskAvangard Omsk
2
:
5
Sep 19
18:30
18:30
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
4
:
1
Sep 19
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
2
Sep 19
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
5
:
4
Sep 19
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
4
:
0
Sep 20
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
2
:
1
Sep 20
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
2
:
0
Sep 20
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
3
Sep 21
13:30
13:30
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
2
:
4
Sep 21
13:30
13:30
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
0
Sep 21
14:00
14:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
2
Sep 21
16:00
16:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
4
Sep 21
16:00
16:00
HC SochiHC Sochi
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
1
:
2
Sep 21
16:10
16:10
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
5
:
0
Sep 21
16:30
16:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Dinamo RigaDinamo Riga
4
:
1
Sep 22
16:00
16:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
5
:
2
Sep 22
16:00
16:00
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
4