Monday, Oct 22 - 11:30 – Sunday, Oct 28 - 17:00
Wynik
Oct 22
11:30
11:30
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
:
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
4
:
1
Oct 22
11:30
11:30
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
:
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
4
Oct 22
14:30
14:30
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
:
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
0
:
1
Oct 22
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
3
:
1
Oct 22
16:00
16:00
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Awangard OmskAvangard Omsk
0
:
1
Oct 22
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Dinamo RygaDinamo Riga
7
:
3
Oct 22
18:30
18:30
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
:
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
4
:
2
Oct 22
18:30
18:30
HC SocziHC Sochi
:
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
4
:
2
Oct 23
18:00
18:00
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
3
:
2
Oct 23
18:00
18:00
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
:
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
4
:
0
Oct 24
11:00
11:00
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
:
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
5
:
3
Oct 24
11:30
11:30
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
:
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
2
Oct 24
13:30
13:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
3
:
0
Oct 24
14:30
14:30
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
:
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
4
:
2
Oct 24
16:00
16:00
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
:
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
2
:
1
Oct 24
18:30
18:30
Awangard OmskAvangard Omsk
:
HC Dynamo MińskHC Dinamo Minsk
4
:
3
Oct 25
16:00
16:00
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
5
:
3
Oct 25
18:30
18:30
Lokomotiw JarosławlLokomotiv Yaroslavl
:
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
1
:
0
Oct 25
18:30
18:30
HC SocziHC Sochi
:
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
1
:
5
Oct 26
11:30
11:30
Amur ChabarowskAmur Khabarovsk
:
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
2
:
4
Oct 26
13:30
13:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
1
:
2
Oct 26
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
3
:
1
Oct 26
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
4
:
3
Oct 26
18:30
18:30
Dinamo RygaDinamo Riga
:
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
2
Oct 26
18:30
18:30
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
:
HC CSKA MoskwaHC CSKA Moscow
0
:
9
Oct 27
14:00
14:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
HC Dynamo MoskwaHC Dynamo Moscow
2
:
1
Oct 27
16:30
16:30
Nieftiechimik NiżniekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Traktor CzelabińskTraktor Chelyabinsk
4
:
1
Oct 28
08:00
08:00
Admiral WładywostokAdmiral Vladivostok
:
Ak Bars KazańAk Bars Kazan
1
:
5
Oct 28
12:00
12:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC Sibir NowosybirskHC Sibir Novosibirsk
5
:
2
Oct 28
12:30
12:30
Saławat Jułajew UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Witiaź PodolskVityaz Podolsk
2
:
1
Oct 28
13:00
13:00
Awtomobilist JekaterynburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
HC Spartak MoskwaHC Spartak Moscow
2
:
1
Oct 28
14:00
14:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Siewierstal CzerepowiecSeverstal Cherepovets
3
:
2
Oct 28
14:30
14:30
Awangard OmskAvangard Omsk
:
Torpedo Niżnyj NowogródTorpedo Nizhny Novgorod
1
:
3
Oct 28
17:00
17:00
HC Slovan BratysławaHC Slovan Bratislava
:
SKA Sankt PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
7