Monday, Oct 01 - 16:00 – Sunday, Oct 07 - 15:00
Resultado
Oct 01
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
1
:
2
Oct 01
16:00
16:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
1
:
0
Oct 01
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC SochiHC Sochi
4
:
2
Oct 02
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
4
Oct 02
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Avangard OmskAvangard Omsk
0
:
6
Oct 02
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
6
Oct 03
09:00
09:00
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
3
Oct 03
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
5
Oct 03
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
3
Oct 04
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
4
:
3
Oct 04
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
4
Oct 04
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
4
:
3
Oct 04
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
1
:
2
Oct 04
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
3
Oct 05
09:00
09:00
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
2
:
0
Oct 05
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
3
:
4
Oct 05
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
5
Oct 05
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
0
:
2
Oct 05
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
4
:
1
Oct 05
18:30
18:30
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
5
:
2
Oct 06
15:00
15:00
HC SochiHC Sochi
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
4
:
3
Oct 06
15:00
15:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
2
:
6
Oct 06
16:00
16:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
2
:
1
Oct 06
16:00
16:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
2
:
1
Oct 06
16:00
16:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
3
Oct 06
16:00
16:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
0
Oct 07
09:00
09:00
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
2
:
7
Oct 07
09:00
09:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
3
:
4
Oct 07
11:30
11:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
5
Oct 07
12:30
12:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
6
:
3
Oct 07
13:00
13:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
3
:
0
Oct 07
15:00
15:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
4