Program rundy & Wyniki
Grupa A
SPG Walter WelsSPG Walter Wels
3
:
2
Sporting Clube de Portugal TTSporting Clube de Portugal TT
Grupa A
CTT BorgesCTT Borges
0
:
3
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf
Grupa B
Top Spin MessinaTop Spin Messina
3
:
2
GV HennebontGV Hennebont
Grupa B
TTC Wiener NeustadtTTC Wiener Neustadt
0
:
3
UMMC Wierchniaja PyszmaUMMC Verkhnaya Pyshma
Grupa D
TTC Neu-UlmTTC Neu-Ulm
2
:
3
TTC OrenburgTTC Orenburg
Grupa C
AS Pontoise-Cergy TTAS Pontoise-Cergy TT
2
:
3
Roskilde BordtennisRoskilde Bordtennis
Grupa D
SF SKK El Niňo PragaSF SKK El Niňo Praha
1
:
3
KS Bogoria Grodzisk MazowieckiKS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Grupa C
KS DziałdowoKS Działdowo
1
:
3
1.FC Saarbrücken TT1.FC Saarbrücken TT
Grupa A
CTT BorgesCTT Borges
3
:
1
SPG Walter WelsSPG Walter Wels
Grupa A
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf
3
:
0
Sporting Clube de Portugal TTSporting Clube de Portugal TT
Grupa B
TTC Wiener NeustadtTTC Wiener Neustadt
2
:
3
Top Spin MessinaTop Spin Messina
Grupa B
UMMC Wierchniaja PyszmaUMMC Verkhnaya Pyshma
2
:
3
GV HennebontGV Hennebont
Grupa D
TTC OrenburgTTC Orenburg
3
:
1
KS Bogoria Grodzisk MazowieckiKS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Grupa C
KS DziałdowoKS Działdowo
3
:
0
AS Pontoise-Cergy TTAS Pontoise-Cergy TT
Grupa D
TTC Neu-UlmTTC Neu-Ulm
3
:
1
SF SKK El Niňo PragaSF SKK El Niňo Praha
Grupa C
1.FC Saarbrücken TT1.FC Saarbrücken TT
3
:
0
Roskilde BordtennisRoskilde Bordtennis
Grupa A
Sporting Clube de Portugal TTSporting Clube de Portugal TT
3
:
1
CTT BorgesCTT Borges
Grupa A
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf
3
:
0
SPG Walter WelsSPG Walter Wels
Grupa B
GV HennebontGV Hennebont
3
:
1
TTC Wiener NeustadtTTC Wiener Neustadt
Grupa B
UMMC Wierchniaja PyszmaUMMC Verkhnaya Pyshma
3
:
1
Top Spin MessinaTop Spin Messina
Grupa D
KS Bogoria Grodzisk MazowieckiKS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
1
:
3
TTC Neu-UlmTTC Neu-Ulm
Grupa C
Roskilde BordtennisRoskilde Bordtennis
0
:
3
KS DziałdowoKS Działdowo
Grupa C
1.FC Saarbrücken TT1.FC Saarbrücken TT
3
:
1
AS Pontoise-Cergy TTAS Pontoise-Cergy TT
Grupa D
TTC OrenburgTTC Orenburg
3
:
0
SF SKK El Niňo PragaSF SKK El Niňo Praha
GV HennebontGV Hennebont
0
:
3
1.FC Saarbrücken TT1.FC Saarbrücken TT
KS DziałdowoKS Działdowo
0
:
3
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf
Sporting Clube de Portugal TTSporting Clube de Portugal TT
0
:
3
TTC OrenburgTTC Orenburg
TTC Neu-UlmTTC Neu-Ulm
0
:
3
UMMC Wierchniaja PyszmaUMMC Verkhnaya Pyshma
UMMC Wierchniaja PyszmaUMMC Verkhnaya Pyshma
3
:
0
TTC Neu-UlmTTC Neu-Ulm
TTC OrenburgTTC Orenburg
3
:
0
Sporting Clube de Portugal TTSporting Clube de Portugal TT
1.FC Saarbrücken TT1.FC Saarbrücken TT
3
:
2
GV HennebontGV Hennebont
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf
3
:
2
KS DziałdowoKS Działdowo
UMMC Wierchniaja PyszmaUMMC Verkhnaya Pyshma
1
:
3
TTC OrenburgTTC Orenburg
1.FC Saarbrücken TT1.FC Saarbrücken TT
0
:
3
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf
TTC OrenburgTTC Orenburg
0
:
0
UMMC Wierchniaja PyszmaUMMC Verkhnaya Pyshma
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf
3
:
1
1.FC Saarbrücken TT1.FC Saarbrücken TT
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf
0
:
0
[ tbd ][ tbd ]
[ tbd ][ tbd ]
0
:
0
Borussia DüsseldorfBorussia Düsseldorf